Szukaj

BIURO OBSŁUGI KLIENTA TEL. 094 355 38 22

Telewizja Kablowa Kołobrzeg zaprasza Państwa do współpracy, oferując usługi reklamowe w naszej sieci. Pracujemy w oparciu o koncesję na rozprowadzanie programów satelitarnych oraz koncesję na rozpowszechnianie własnego programu lokalnego.

Zasięgiem obejmujemy miasto Kołobrzeg, a nasza sieć to obecnie 35 tysięcy odbiorców. Lokalne programy telewizji kablowych coraz konsekwentniej pretendują do roli ważnych lokalnych ośrodków telewizyjnych. Z jednej strony nie odbiegamy propozycjami programowymi od ofert telewizji publicznej i dużych stacji komercyjnych, z drugiej zaś jesteśmy nośnikiem treści najbliższych lokalnej społeczności, stając się znaczącym czynnikiem opiniotwórczym. Dla wielu osób jesteśmy jedynym nośnikiem treści lokalnych.

Zakres oddziaływania naszego lokalnego programu pozwala nam skierować uwagę Państwa na potencjalne możliwości oraz wykorzystanie jako nośnika reklam, ponieważ jesteśmy znakomitym medium do przeprowadzania kampanii uzupełniających.

W odróżnieniu od telewizji rozsiewczej reklama emitowana w naszej telewizji kablowej dociera do ściśle wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest atrakcyjna z co najmniej dwóch powodów: dotyczy telewizji popularnej, z dużą oglądalnością a nie nasyconą jeszcze reklamą, przez co treści reklamowe stają się bardziej wyraziste;
jest niezwykle atrakcyjna cenowo.

Oferujemy

  • Możliwość produkcji filmów promocyjnych i reklam.
  • Promowanie firm i podmiotów gospodarczych.
  • Produkcję i emisję spotów reklamowych.
  • Kompleksowa obsługę w infotekście TKK.

Cennik usług reklamowych

Program ramowy TKK oraz cennik usług w trakcie zmian.